Získejte zdarma kredit v hodnotě 8500 Kč do Google Ads

Získtejte kredit na reklamu ve výši 8 500 Kč do Google Ads. Akce platí do odvolání a platí pouze pro nové reklamní účty. Stačí investovat 8 500 Kč a dalších 8 500 Kč získáte zdarma jako dárek. Akce platí pro nově vytvořené Google Ads účty (kompletní podmínky níže). 

Co je to Google Ads? 

Google Ads, dříve známý jako Google AdWords, je online reklamní platforma od Google, která umožňuje vytvářet reklamy zobrazované v internetovém vyhledávači Google, dalších partnerských webech ve vyhledávací (např. Centrum.cz) i obsahové síti.

Funguje na principu PPC (Pay-Per-Click), kde inzerenti platí za každý proklik na svou reklamu. Umožňuje cílení na konkrétní klíčová slova, nabízí rozsáhlou síť pro zobrazení reklam včetně YouTube, a poskytuje flexibilitu v nastavení rozpočtu. Google Ads nabízí také podrobné analýzy pro sledování úspěšnosti kampaní a podporuje různé typy reklam (textové, obrázkové, video, v aplikacích). Inzerenti mohou cílit své reklamy geograficky a demograficky, což činí Google Ads klíčovým nástrojem pro digitální marketing, zvyšování viditelnosti značky a generování prodejů.

Akce Google Ads - kredit zdarma

 

Smluvní podmínky této nabídky:

 1. Platí pouze do vyprodání zásob.
 2. Nabídka je určena pouze inzerentům, kteří se do Google Ads nově zaregistrovali a mají fakturační adresu v České republice. Jeden inzerent smí využít pouze jednu propagační nabídku.
 3. Aktivace nabídky: Klikněte na tlačítko nebo odkaz spojený s touto nabídkou a propagační kód bude ve vašem prvním účtu Google Ads použit automaticky. Nabídku je nutné použít ve vašem prvním účtu Google Ads do 14 dnů od prvního zobrazení reklamy.
 4. Promoakce bude na váš účet uplatněna pouze v případě, že během úvodní registrace zadáte platební profil a platnou platební metodu.
 5. Získání kreditu Google Ads: Po použití propagační nabídky v účtu Google Ads vám musí v reklamních kampaních do 60 dní vzniknout náklady za reklamy ve výši alespoň 8 500 Kč (bez daní a poplatků). Zaplacení částky 8 500 Kč nepostačuje. Reklamní náklady se do částky 8 500 Kč začnou počítat až po použití propagačního kódu.
 6. Po dokončení kroku 5 bude kredit zpravidla během 35 dní přičten v přehledu fakturace vašeho účtu Google Ads (pokud splníte podmínky způsobilosti).
 7. Platnost kreditu vyprší 60 dní po jeho použití v účtu.
 8. Kredit se vztahuje pouze na budoucí reklamní náklady. Kredit nelze použít na náklady vzniklé před zadáním propagačního kódu v účtu Google Ads.
 9. Po vyčerpání kreditu v účtu Google Ads neobdržíte žádné oznámení a všechny další reklamní náklady budou účtovány podle zvolené platební metody. Pokud v zobrazování reklam nebudete chtít pokračovat, můžete kampaně kdykoli pozastavit nebo smazat.
 10. Nárok na kredit je podmíněn tím, že účet musí být v dobrém stavu a musí probíhat bezproblémová fakturace ze strany programu Google Ads.
 11. Společnost Google Ireland Limited si vyhrazuje právo odebrat z vašeho účtu propagační nabídku v případech, kdy se nepodaří inkasovat platbu, nabídka byla poskytnuta omylem, porušíte tyto podmínky nebo váš účet jakýmkoli způsobem přestane být v dobrém stavu. Pokud byl v takových případech propagační kredit již udělen, vyhrazuje si společnost Google Ireland Limited právo takový kredit anulovat.
 12. Úplné smluvní podmínky najdete zde: https://www.google.com/intl/cs_cz/ads/coupons/terms/