Sklik bannery: Přehled webů a jejich reklamních bannerů

Obsahová síť z PPC systému Seznam Sklik dokáže nyní zasáhnout přibližně 95 % české internetové populace. Reklamní bannery, kombinovaná reklama a Sklik branding se zobrazuje na více než 3 000 prověřených webů. Mezi tyto weby patří:

  • Weby společnosti Seznam.cz včetně domovské stránky Seznam.cz, Novinky.cz, Seznamzpravy.cz, Televizeseznam.cz, Sport.cz, Proženy.cz a další.
  • Parnetrské weby v rámci projektu Seznam Partner
    • Velké zpravodajské weby: iDnes.cz, IHned.cz, Aktuálně.cz, weby společností Nova, Prima a mnoho dalších.
    • Populární lifestylové weby: například Super.cz, Blesk.cz, AhaOnline.cz, Expres.cz.
    • Weby s různým tematickým zaměřením: auto-moto, architektura a nemovitosti, cestování, děti a mateřství, sporty, ekonomika a ještě více.

Máte vybraný konkrétní partnerský web, ale zvažujete s jakými reklamní formáty na něm můžete inzerovat? Podívejte se do přehledu dle kategorií a formátů reklam (*.xslx). 

Přehled formátů v obsahové síti Seznam Sklik

K dispozici je detailní seznam přibližně 1000 nejlepších webů v Obsahové síti Seznam Sklik, řazený podle kategorií a druhů reklamních formátů, které nabízejí možnost inzerce. Tento seznam zahrnuje pouze ty weby, které v určitém sledovaném období zaznamenaly minimálně 1000 impresí pro konkrétní formát reklamy.

Zajímá vás, jaké bannery jsou kompatibilní s inzercí na Novinkách? Bannerové plochy na novinky.cz mají rozměry 300x250, 300x300, 300x600, 480x480, 970x210, 970x310, branding a kombinovaná reklama