Jakub Skrbel

O mně

image

Jakub Skrbel

Aktuálně je pro mě největší výzvou marketingová péče o několik prémiových značek z oblasti sportu. Dříve jsem provozoval vlastní specializovaný internetový obchod. Specializuji se na online reklamní systémy Google Ads (dříve "AdWords"),  Seznam Sklik a Facebook Ads. Jsem certifikovaným členem Google Partners.

Mám přes 6 let zkušeností v online podnikání, zvládnu vytvořit online strategii pro B2B i B2C klienty. Snažím se porozumět svým klientům, jejich zákazníkům a najít nejvhodnější způsoby inzerce. Ke každému klientovi přistupuji individuálně, snažím se pochopit jeho produkt a poznat jeho zákazníky.

  • Adresa Bezručova 505/44, Kravaře
  • E-mail info@jakubskrbel.cz
  • Mobil +420 774 685 651
  • IČO 01354922
  • Přijímám další zakázky? Ano

Postup spolupráce

Analýza současného řešení

Analýza současného řešení

Rád si poslechnu Váš příběh. Pečlivě vybranými otázkami společně probereme Váš produkt a cílovou skupinu zákazníků. Zjistím, co děláte, jak to děláte a taky proč to děláte.

Návrh řešení

Návrh řešení

Na základě našeho rozhovoru a statistik vytvořím vhodný marketingový plán. Doporučím nejvhodnější online reklamní kanály, rozvrhnu strukturu kampaní, vytvořím vhodné retargetingové cílení.

Optimalizace kampaně

Optimalizace kampaně

Na základě naši dlouhodobé spolupráce pravidelně optimalizuji reklamní kampaně, zvyšuji jejich efektivitu, výkonnost a ziskovost.

Nejaktuálnější certifikace (2018)

image
image
image
image